Już 25 kwietnia zapraszamy na bezpłatny webinar, w trakcie którego przedstawimy Short Sea Shipping jako formę optymalizacji Twojego transportu pod względem kosztowym i opercyjnym.

Szczególnie zapraszamy przedstawicieli firm, które importują i eksportują pomiędzy Polską i krajami partnerskimi: Wielką Brytanią, Irlandią, Hiszpanią, Portugalią  czy Egiptem.

Będziemy analizować najnowsze trendy, innowacje oraz najlepsze praktyki w obszarze żeglugi krótkiego zasięgu.

Aby poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań, zapraszamy do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie.

Wypełnij formularz i dołącz do webinaru

*Wypełniając ten formularz i wysyłając go akceptujesz, że OMEGA Pilzno przetworzy wskazane w formularzu dane osobowe w celu odpowiedzi na pytanie ofertowe i przekaże odpowiedź na wskazane w formularzu dane do kontaktu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu. Administratorem danych osobowych jest spółka OMEGA Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. z siedzibą w Pilźnie, ul. Kraszewskiego 44, 39-220 Pilzno, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Wydział XII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego w Rzeszowie pod numerem KRS 0000043558 (dalej „OMEGA Pilzno”). W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z nami poprzez e-mail: rodo@omega-pilzno.com.Dane będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora, tj. do celów marketingu bezpośredniego dotyczącego oferty OMEGA Pilzno bądź złożenie oferty w odpowiedzi na przekazane zapytanie ofertowe i dalszej komunikacji. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody. W sprawach związanych z danymi osobowymi prosimy o kontakt pod adresem: rodo@omega-pilzno.com Więcej informacji w Polityce prywatności dostępnej pod adresem: https://omega-pilzno.com.pl/polityka-prywatnosci/

Ekspert:

Dawid Tomes
Seafreight Operations Manager
OMEGA Pilzno

Od 10 lat specjalizuje się w transporcie morskim, wliczając transport kontenerowy, gabarytowy, charterowy. Setki zrealizowanych projektów, w tym militarnych, pozwoliło na zgłębienie każdego problemu na drodze transportu morskiego. Jako ekspert: szkoli, doradza i wspiera importerów oraz eksporterów w procesie transportowym oraz handlowym pomagając w realizacji transakcji. Pracował m.in. w firmach takich jak: Kuehne+Nagel, Schenker, Sealand Logistics/C. Hartwig, NTG Global..